Centar za kulturu Čepin

Tomislav Perko – putopisno predavanje, 6. studenoga u 18:00 sati

Tomislav Perko, putopisac iz Zagreba, dolazi nam po prvi put u Čepin. Uz zanimljive priče sa svojih mnogobrojnih putovanja, reći će nam kako putovati svijetom gotovo besplatno. Kroz putopisno predavanje pričat će o raznim avanturama koje je doživio, ljudima koje je upoznao te kako steći hrabrosti i upustiti se u nešto slično.

Nakon prve knjige „1000 dana proljeća“, koja je polučila ogroman uspjeh, predstavit će nam i svoju drugu knjigu „1000 dana ljeta“.

Pridružite nam se na putopisnom predavanju „Tomislav Perko: 7 godina na cesti“ u Knjižnici Centra za kulturu Čepin u ponedjeljak, 06. studenoga, u 18:00 sati.



Centar za kulturu Čepin - knjižnica
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.